Z przyjemnością informujemy, że agencja OOH Media Polska miała zaszczyt obsłużyć kampanię Cortland – autoryzowanego premium resellera Apple. Kampania wspiera premierę nowego MacBooka Air z chipem M3, który oferuje niesamowitą wydajność oraz imponującą baterię działającą do 18 godzin. Dodatkowo, 50% części nowego MacBooka Air wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu, co stanowi krok w stronę zrównoważonego rozwoju.

Wybrane przez nas nośniki DOOH (Digital Out-of-Home) idealnie oddały nowoczesny charakter tego laptopa. Jasne, kontrastowe, cyfrowe reklamy skoncentrowane na produkcie przyciągają uwagę i podkreślają innowacyjność oraz elegancję nowego MacBooka Air.

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie OOH Media Polska w pracy z obiektami handlowymi pozwoliły na realizację kampanii na najwyższym poziomie. Każdy etap został precyzyjnie zaplanowany i zrealizowany, co przełożyło się na sukces kampanii dla naszego klienta, Cortland.

Nieustannie dążymy do doskonałości, dostarczając naszym klientom rozwiązania, które przekraczają ich oczekiwania. Dziękujemy Cortland za zaufanie i cieszymy się z możliwości wspierania premiery tak wyjątkowego produktu.

OOH Media Polska – Twoje zaufane wsparcie w reklamie out-of-home!