OOH Media Polska: Zespół ekspertów mediowych do Twoich usług.

Kompetentnie i szybko dobierzemy dla ciebie właściwe rozwiązania i nośniki wpisujące się w Twoją komunikację i cele.

Działamy kompleksowo – od ustalenia potrzeb, przez dobór działań i powierzchni oraz realizację po dokumentację powykonawczą.

 

na wejscie L 6 1 O nas

OOH Premium – Galerie Handlowe

Jesteśmy autorem koncepcji mediowej traktującej galerie handlowe jako punkt styku ze zdefiniowana grupą celową i obszar komunikacji marketingowej.  To oznacza,  że promujemy i oferujemy działania w galeriach, a nie tylko własne media.

Takie podejście spowodowało,  że na rynku reklamy outdoorowej firma OOH Media Polska jest liderem i specjalistą w dziedzinie kampanii promocyjnych realizowanych na terenie galerii i centrów handlowych w Polsce.

Naszym celem jest kształtowaniem ofert galerii w taki sposób, aby stanowiły jeden spójny produkt pod względem dostępnych powierzchni reklamowych (standaryzacja oferty rynkowej).

Outdoor i produkcja

Dzięki współpracy z galeriami handlowymi uzyskaliśmy najpierw nośniki na tych obiektach i w najbliższej okolicy, następnie dalej w obrębie strefy zasięgu obiektu, w końcu także i po za nią. Pozwala nam to oferować nośniki zlokalizowane w największych, średnich i małych miejscowościach a także w specyficznych lokalizacjach jak autostrady, morze czy góry.

Zajmujemy się także produkcją wszelkiego rodzaju wydruków od małych naklejek po tysiące m2 bannerów czy siatek. Przygotowujemy konstrukcje, stoiska, standy, zabudowy do galerii handlowych, obiekty 3D a nawet świąteczne kosze i upominki.