Huawei P30 i P30 PRO to wyjątkowe smartfony, które rzucają wyzwanie nie tylko innym urządzeniom ze swojego segmentu, lecz także aparatom fotograficznym. Najwyższa jakość podzespołów i materiałów, unikatowe obiektywy Leica a także pierwsze recenzje wróżą im ogromny sukces.

Nie dziwi fakt, że tak wyjątkowych produktów z najwyższej półki klient Huawei uwzględnił największe Galerie Handlowe w Polsce oraz nośniki Premium, zapewniające znakomitą ekspozycję layoutu i skuteczną komunikację przekazu reklamowego. Nie dziwi także olbrzymia skala prowadzonych działań.

Od Lat wspólnie z agencją Wavemaker wnikliwie analizujemy rynek, tworzymy i dobieramy nośniki, których ekspozycja najlepiej zaprezentuje wyjątkowe produkty firmy Huawei we właściwym otoczeniu i atmosferze.

Wykorzystując nasze kilkunastoletnie doświadczenie przeprowadziliśmy działania w 20 obiektach poczynając od wielkoformatowych siatek, przez flagi blockout, flagi bannerowe, nośniki backlight i frontlight, po klejenia przeszkleń, wejść czy ciągów komunikacyjnych. Różnorodne formy, kształty i formaty. Skupienie na szczególe i jakości od doboru nośnika, przez produkcję po montaż i kontrolę ekspozycji od lat wyróżnia nas spośród dostawców na rynku.