Jedną z naszych specjalności są niewątpliwie eventy organizowane zarówno na świeżym powietrzu, w przestrzeni miejskiej jak i w różnego rodzaju obiektach. Spośród eventów szczególnie cenimy sobie możliwość organizacji mikołajek, eventów świątecznych i różnorodnych działań około świątecznych, za magię, uśmiechy i radość jakie niosą.

Ileż to razy nasi dzielni Mikołaje pojawiali się w galeriach handlowych wywołując poruszenie, szczególnie kiedy schodzili z wielkiego, przeszklonego dachu jak na Mikołaja przystało.
Śnieżynki, elfy i całe barwne orszaki okrążały pasaże handlowe i animowały klientów, wywoływały radość u młodszych i starszych.
Nasze stoiska z Mikołajem i kolejką chętnych prezentów dzieci kusiły by przystanąć na moment, poprosić o wymarzoną zabawkę, czy pocztówkowe zdjęcie w jego towarzystwie.

Dla dorosłych staraliśmy się wprowadzi prawdziwie magiczną atmosferę, wyśmienici muzycy koncertowali specjalnie dla odwiedzających obiekty handlowe, a grane na żywo utwory rozgrzewały lepiej niż serwowana aromatyczna, goździkowa herbata.

Także biura mniejsze i większe, a nawet całe biurowce odwiedzają nasi Mikołaje z drobnymi upominkami, wśród których nie może zabraknąć robionych ręcznie, dekorowanych, tradycyjnych pierników. Przemierzają oni piętra, dzieląc się świąteczną atmosferą w imieniu  pracodawców i właścicieli czy zarządców budynków. A mosiężny dzwonek pobrzmiewa wesołą barwą, ożywiając na chwile biura.

Do setek, wybranych przez naszych klientów, osób rozsyłamy z pomocą prawdziwie magicznych sił kosze i upominki przyszykowane pod zamówienie, pełne świątecznych delikatesów i prezentów.

W tym czasie zapach cynamonu, goździków i pomarańczy towarzyszy nam nieustannie.

Pamiętajcie,  mimo użycia czasorościągaczy i zaginaczoprzestrzeniowców nasi Mikołajowie zapełniają powoli swoje kalendarze a od wieczora 24 grudnia ruszają w objazd z prezentami. Jeśli chcecie by przywieźli Wam trochę Świątecznej atmosfery – odezwijcie się koniecznie do nas.