Czy jesteś gotowy na każdą przygodę?
Jeep jest a my wraz z nim. Dla klienta Jeep zrealizowaliśmy kampanie ogólnopolska na nośnikach przy autostradach i drogach szybkiego ruchu, promującą Jeepa Compass i atrakcyjną ofertę abonamentu bez wpłaty własnej.

Po naszej stronie było wyszukanie nośników oraz przede wszystkim, nowych miejsc. Pozyskanie ich na potrzeby kampanii. Ustawienie solidnych konstrukcji nośnych wraz z doświetleniem (korzystamy z ekologicznych, ledowych halogenów) – to bardzo ważne bo lato jest okresem wzmożonych, gwałtownych zjawisk atmosferycznych, które dla Jeepa nie powinny stanowić problemu. Nasze reklamy przetrwały je wszystkie.
Odpowiadaliśmy także za produkcję i druk samych reklam a także montaż i nadzór nad realizacją tego wydarzenia.
Kampania objęła swym zasięgiem całą Polskę od morza do gór.

Nośniki w dedykowanej sieci – w tym wypadku przy autostradach i drogach szybkiego ruchu są jedna z naszych specjalności. Nośniki przy trasach przelotowych są idealne dla branży samochodowej. Nasi przedstawiciele wyszukują optymalnie zlokalizowane działki, budynki i konstrukcje położone bezpośrednio przy drogach wybierając te, które zapewnią najlepsza ekspozycję, długi najazd i kontakt z komunikatem klienta. Zajmują się wszystkimi formalnościami. Ekipy konstruktorskie przygotowują dedykowane konstrukcje szkieletowe i wraz z drukarnią i szwalnią dobierają właściwe materiały na pokrycie szkieletu. Organizujemy przyłącza prądowe i inne formy zasilania dzięki czemu reklamy naszych klientów są dobrze widoczne w dzień i w nocy. Sprawdzone rozwiązania gwarantują solidność i niezawodność nośników.